KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14114101
nr 1411 4101
Oidentifierad konstnär. Scenbild. Signerad. Olja på pannå, 21x24, yttermått inklusive ram: 25x29 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 19:20:58
300 kr
600 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr